Info

INFORMACJA TURYSTYCZNA


Rozdziały pojawiają się nieczęsto, ale za to dość długaśne są, soł ;) endżoj, maj friends.

Katalogi



http://przestworzach-m-a.blogspot.com/


http://szafa-blogow-naruto.blogspot.com/

http://katalogowy-swiat.blogspot.com/

http://spisownia-bloogowa.blogspot.com/
http://katalog-euforia.blogspot.com/
http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/
http://ministerstwo-ff-o-naruto.blogspot.com/
http://swiat-blogow-narutomania.blogspot.com

http://rejestr-blogow.blogspot.com/


http://mangowa-norka.blogspot.com/
http://blogobranie.blogspot.com

4 komentarze:

 1. Kiedy coś nam się nie podoba najlepiej wiać. Yumeha wykorzystała pierwszą i zapewne ostatnią szansę. Nie mając gdzie się podziać postanawia wrócić do domu - Wioski Liścia. Historia opowiada o kunoichi, która na osiem lat, bez słowa opuściła wioskę. Po roku została uznana za zaginioną, jednak tak naprawdę była wtedy bardziej aktywna niż kiedykolwiek. Zimna, zamknięta w sobie zmienia się pod wpływem błękitnych oczu. Oczu sześciolatka.
  Nieśmiertelna - klik!

  OdpowiedzUsuń
 2. A co jeśli losy świata mogły potoczyć się inaczej? Gdyby sam Madara ożył wcześniej, a Akatsuki przygotowywałoby broń, która miałaby zmienić całkowicie biegi historii. Broń w postaci Zbawiciela Świata, stworzonego w niedalekiej przeszłości, zlepiony z tak wielu klanów i nacji w którym tak wielu pokłada nie małe nadzieje w odnowieniu świata po wojnie. Jak wyglądałaby droga takiej osoby w tym ziemskim padole? Na pewno nie byłaby prosta, już od samego początku, już od pierwszych chwil życia.

  http://coming-back-as-we-are.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na Kocham Czytać Blogi ( :


  kochamczytacblogi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Członkowie Akatsuki:

Follow by Email

Shinobi Ukrytych Wiosek:

Archiwum bloga

Kliknij w Kyuubi'ego

Kliknij w Kyuubi'ego
Będzie Ci donosił, gdy Wilczy znowu coś tu nabazgroli.

O Wilczym:

Moje zdjęcie
Co lubi, a czego nie. Lista jest dość prosta - LUBI: wszystko to, co jej nie wkurwia; NIE LUBI: wszystkiego, co ją wkurwia. A wkurwia ją rzeczy mnóstwo, mało tego, wkurwiać też się lubi. Dla zasady. I lubi brzydkie słowa, alkohol, seks, gry na playstation i mieć święty spokój. Dużo się śmieje, proporcjonalnie tak dużo jak klnie i denerwuje. Wilczy = fototechnik, fan rocka i futbolu amerykańskiego (KEEP POUNDING, PANTERS!), fanatyk kobaltu, dogtagów i innych diabłów; nietowarzyska i pierdolnięta, i za stara na blogi z fanfickami, szczerze nie wie, co tu robi. Wygląda na to, że pisze. A pisać lubi niestety najbardziej z tego wszystkiego.

Inforrrmacje.

Obrazki do szablonu zaczerpnęłam z DA. Przygotówkę, napis w nagłówku, lekkie przerobienie tła rąbnęłam sama, posilając się kodami. Dziękuję artystom z DA, że udostępniają swoje prace. Thx i składam hołd.